Paysera.lt sistema

Kas yra paysera.lt ? – Tai saugus ir patikimas atsiskaitymas internetu. Tūkstančiuose interneto parduotuvių per patikrintą ir patikimą Paysera sistemą saugiai galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas.  Mokėjimą už paslaugas matome per artimiausias 10 min, nesvarbu kokiu būdu atliksite mokėjimą. Paprasta ir patogu.

Verta žinoti: Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti apmokėjimo metu, o atsiskaityti galima beveik visose mokėjimo vietose.  Registruotis papildomai niekur nereikia, apmokėjimo metu išsirinksite Jums priimtiniausią apmokėjimo būdą. Pasirinkę atsiskaitymą per banką būsite nukreipti į banką kurį pasirinkote, o pasirinkę kitus mokėjimo būdus galėsite atsispausdinti mokėjimo kvitą su kuriuo galėsite atsiskaityti ir kitose mokėjimo vietose. Žemiau pateiktame paveikslėlyje matysite kur galima atsiskaityti už įsigytas prekes.

Bankiniu pavedimu

Apmokėjimą galite atlikti ir tiesiogiai banko pavedimu prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį kurį gausite el. paštu. Duomenis apmokėjimui matysite apmokėjimo už prekes metu. Primename, kad mokėjimai iš kitų bankų gali vėluoti ir mus pasiekti tik sekančią darbo dieną.

Grynaisiais

Atsiskaityti grynaisiais pinigais galite atvykę į prekių atsiemimo vietą adresu Lvivo g. 11-4, Vilnius.